Boże Narodzenie drzewo symbolizuje życie

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Aug 25, 2017Mieć choinki na przygotowanie choinki, aby zwiększyć radość atmosfera festiwalu. Choinki są zwykle wykonane z zimozielonych drzew, takich jak cedr, symbol życia na zawsze. Drzewa zdobią wiele świece, kwiaty koloru, zabawki, gwiazdy, powiesić wiele prezenty świąteczne. Noc Bożego Narodzenia, ludzi, śpiewając i tańcząc wokół choinki, cieszyć się radością.

Wzór użytkowy składa się z następujących elementów: górne odgałęzienie, Choinka, połączenie tulei, niższych gałęzi i liści połączenie tulei i kawałek wiosny. Wzoru użytkowego wiąże się z gałęzi łączących gałęzi górnej i dolnej gałęzi lub gałąź i Tulejka łącząca stabilność istniejącego drzewa drzewo jest słaba, całego drzewa nie jest mocny, łatwy w luźne, Choinka, brzydkie i innych braki i ma się do wzmacniania stabilności całego drzewa, twardość, stabilność drzewa, łatwy do zainstalowania, choinki, funkcjonalne i praktyczne jako całości piękny i łatwy do demontażu i tak dalej.

Zachodu na czerwony, zielony i biały kolor Boże Narodzenie, Christmas przyjechał Strona główna każda rodzina należy użyć kolorów na Boże Narodzenie do dekoracji. Czerwony

Kolory są kwiaty i świece. Choinka jest główną ozdobą Boże Narodzenie, z wycinkę jodły, cyprys Choinka była dekoracja w kształcie wieży wiecznie zielone drzewo. Christmas Tree wiszące nad kolorowe latarnie, prezenty i kwiaty z papieru, ale również oświetlone świąteczne świece.

Mówi się, że choinka pierwszy pojawił się w starożytnym Rzymie w połowie grudnia Nongshen Festival, niemiecki misjonarz Mikołaja w VIII wieku z pionowego drzewa poświęcona dziecka. A następnie Niemców umieścić 24 grudnia jako Festiwal Adama i Ewy, Choinka i umieścić na "ogród ogród", która symbolizuje Garden of Eden i wisiał pliki cookie w imieniu Święty chleb, symbolizujące pojednania i świecę i symbolem Chrystusa. Z XVI wieku reformator religijny Martin Luther, aby powstała gwiazda noc Bożego Narodzenia, mający na celu określenie domu w domu z choinki świece. Jednak na zachodzie, na temat pochodzenia choinki jest innym popularne powiedzenie: na Boże Narodzenie jest dobry rolnik, Choinka serdecznie rozrywkę wędrówki dziecko, rozstanie, dziecko składany oddział wstawione na ziemi gałęzie rosną drzewa, dziecko wskazał na drzewie rolników, powiedział, że co roku dziś, choinki drzewa pokryte są prezenty do spłaty gościnność. Tak dzisiejsi ludzie zobaczyć, że choinka jest zawsze pokryta drobny upominek.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!