Christmas Tree, pochodzi z Niemiec

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Sep 27, 2017

Choinka ma bardzo bogate chrześcijańskie znaczenie religijne, może reprezentować: ogród drzewa, ukrzyżowanie życia drzewa, John Apostołów w rekordzie"cichy" wymienionych w patrz bogów drzewo życia, Choinka co miesiąc urodziła dwanaście grup owoców z efektu terapeutycznego. Choinka bożonarodzeniowa dekoracji i drobne upominki, bardziej uroczysty pomyślny sposób.

Pochodzenie:

Boże Narodzenie drzewo pochodzi prawdopodobnie od dramacie religijnym wczesnego średniowiecza - 'raju', który odbędzie się w tymczasowej kaplicy lub miasta plac w Europie.

Ten dramat opowiada historię ludzkości od 'Tworzenie dziadków w raju' aż "Jezus Chrystus narodził się na zimno." Choinka na scenie zawsze będzie drzewie wisi od firmy apple, symbol paradise drzew.

Wkrótce ludzie zaczęli niestandardowy Boże Narodzenie: w domu 'paradise tree' wiszące prezenty, ale również punkt świeca świętować narodziny Jezusa Chrystusa do ludzi odzyskanie raj.

Nowoczesne choinki pochodzi w Niemczech, a później stopniowo popularne na świecie, jako święta w jednym z najbardziej znanych tradycji. Często ludzie w Boże Narodzenie przed i po wiecznie zielone roślin takich jak sosna do domu lub na zewnątrz, Choinka i ozdobione Boże Narodzenie światła i koloru dekoracje. I Anioł lub star na szczycie drzewa.

Choinka jest wiecznie zielone drzewo z świece i ozdoby, które zdobią jodły i sosny, w ramach celebracji Bożego Narodzenia. Nowoczesne Christmas tree, pochodzi z Niemiec. 24 grudnia Niemców ułożone jodły (drzewo ogród Eden) w domu i umieszczony herbatniki, symbolizujące sanktuarium (znak chrześcijańskiego pojednania). Nowoczesny używać wszelkiego rodzaju plików cookie zamiast Święty ciasteczka, ale również często dodać symbol Chrystusa świece. Ponadto wnętrze posiada również wieża Boże Narodzenie, Christmas Tree jest strukturą drewnianym trójkącie, istnieje wiele małych siatki umieszczony pomnik Chrystusa, Wieża ozdobiona wiecznie zielone gałęzie i liście, świece i gwiazda. W XVI wieku Boże Narodzenie wieże i Eden drzewa zostały scalone do choinek.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!