Choinka pochodzi z Niemiec

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Jul 11, 2017


Nowoczesne choinki pochodzą z Niemiec, a następnie stopniowo popularne na świecie, jako uroczystości świąteczne w jednej z najbardziej znanych tradycji. Często ludzie w Boże Narodzenie przed i po zimozielonych roślin, takich jak sosna do domu lub na zewnątrz, i ozdobione Boże Narodzenie światła i dekoracje kolorystyczne. I umieść anioła lub gwiazdę na szczycie drzewa.

Jak zdobi się choinka?

Ogólny choinka wykonana jest z materialu z PVC pióra liściowego owiniętego metalowym stentem, mniejsze sztucznie wykonane choinki niektóre zostaną przymocowane przez drewno odcięte od podstawy. Choinka rozmiar 5 cm umieszczony na stole ozdobnym, do dużego drzewa o wymiarach 200 cm. W ostatnich latach bardziej popularne "choinkę światłowodową", o ile moc będzie połączona z innym odcieniem.

Jak zdobią ozdoby choinkowe?

Jeśli jest to większy rozmiar choinki, zazwyczaj pierwszy pakiet całego pakietu, aby ułatwić obsługę, kupił i następnie wydał. Choinka Zwróć uwagę na pełne odcinki gałęzi będzie żyć, ale gałęzie nie układają zbyt schludne, aby utrzymać trochę naturalny kształt jest lepszy.

Jak zdobią ozdoby choinkowe?

Następnie związany z małą biżuterią, góra musi wybrać bardziej olśniewającą biżuterię, mają wykończenie dotyku efektu, powszechnie używany jest złoty pięcioramienna gwiazda, Choinka można umieścić delikatne lalki Santa Claus. Jeśli chcesz dodać automatycznie wyłączy migające światła Bożego Narodzenia, ale także zwróć uwagę na to, czy kabel zasilający jest wystarczająco długi, czy przewód został unikał linia chodzenia, każda linia świetlna jest mocno utrwalona, zwróć szczególną uwagę na to, czy Napięcie jest wystarczające.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!