Choinka ma bardzo bogate chrześcijańskie religijne znaczenie

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Sep 06, 2017


Choinka jest częścią obchodów świąt Bożego Narodzenia z świece i ozdoby, które zdobią jodły i sosny. Nowoczesne Christmas tree, pochodzi z Niemiec. 24 grudnia każdego roku Niemcy skonfigurować jodły (drzewo ogród Eden) w domu i wisiał herbatniki, symbolizujące sanktuarium (znak chrześcijańskiego pojednania). Nowoczesne zastosowania wszelkiego rodzaju plików cookie zamiast Święty ciasteczka, Choinka, ale również często dodać symbol Chrystusa świece. Ponadto ma również wnętrze wieży Boże Narodzenie, jest strukturą drewnianym trójkącie, istnieje wiele małych siatki umieszczony pomnik Chrystusa, Wieża ozdobiona zimozielonych liści, świece i gwiazdy. Choinki przez XVI wieku wieży Boże Narodzenie i Garden of Eden zostały połączone w choinkę.

Rozumieniu choinki:

W rzeczywistości, Christmas tree ma bardzo bogaty chrześcijańskie znaczenie religijne, może reprezentować: ogród drzewa, Krzyż drzewo życia Chrystusa, apostołów Jana w "silent rekord" wymienionych w bogów Zobacz drzewo życia, Christmas Tree Drzewo rodzić dwanaście zestawów owoców dla efektu terapeutycznego co miesiąc. Choinka bożonarodzeniowa dekoracji i drobne upominki, bardziej uroczysty pomyślny sposób.

Pochodzenie:

Boże Narodzenie drzewo pochodzi prawdopodobnie od dramacie religijnym wczesnego średniowiecza - 'raju', który odbędzie się w tymczasowej kaplicy lub miasta plac w Europie.

Ten dramat opowiada historię ludzkości od 'Tworzenie dziadków w raju' aż "Jezus Chrystus narodził się na zimno." Na scenie zawsze będzie drzewie wisi od firmy apple, Choinka symbol paradise drzew.

Wkrótce ludzie zaczęli niestandardowy Boże Narodzenie: w domu 'paradise tree' wiszące na prezent, Choinka, ale również punkt świeca świętować narodziny Jezusa Chrystusa do ludzi odzyskanie raj.

Nowoczesne choinki pochodzi w Niemczech, a później stopniowo popularne na świecie, jako święta w jednym z najbardziej znanych tradycji. Często ludzie w Boże Narodzenie przed i po wiecznie zielone roślin takich jak sosna do domu lub na zewnątrz i ozdobione Boże Narodzenie światła i koloru dekoracje. I Anioł lub star na szczycie drzewa.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!