Pe Christmas decoration dekoracji kroków

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Jul 21, 2017


Pe Christmas jest wykorzystanie PE materiału pe liści świąt Bożego Narodzenia, wierność i ciśnienie niż zwykłe PVCpe choinki są lepsze, a liści PE wytwarzane drzew pe bliżej drzewa, przez konsumentów ulubionych, Boże Narodzenie umieszczone w dekoracji domu lub firmy drzwi, Jest więcej klasy.

Pe Christmas tree

Wysokość: 2,1 m (można dostosować)

Materiał: listwa PVC

Drzewo drzew: żelazne nóżki

Dekoracje: Brak

Oświetlenie: (opcjonalnie światła lub światła LED)

Natychmiast do Bożego Narodzenia, a teraz w drodze już widać wiele firm zostały urządzone pe pe choinki wyłożone, czerwone i zielone, błyszczące bardzo ładne, pe choinka nie jest małym symbolem Bożego Narodzenia, że Pe Christmas tree Dekoracje, które? Jak udekorować pe choinki? Postępuj zgodnie z Xiaobian, aby zrozumieć następny:

Boże Narodzenie jest teraz w Chinach jest również bardzo popularne festiwale, Boże Narodzenie Choinka na co dzień wiele sklepów biznesowych zostanie urządzonych choinki, które wykorzystywane do wyruszenia atmosfery, a to drzewo z powodu dekoracji różnych materiałów, efekt jest inny , Ale całkowite etapy dekoracyjne lub prawie Zobaczmy, jak urządzić choinkę

Ozdoba choinka Choinka Krok pierwszy: pierwszy stożek choinki, aby przymocować listwy w ramce nośnej, kończąc każdą warstwę liści świąt Bożego Narodzenia, tak, aby rozciąganie liści. PE Choinka ozdobiona drzewem drzewo PE Krok drugi: gałęzie i liście w pe choinkę, to nie jest ograniczone jak zainstalowane, zgodnie z układem preferencji, powszechnie używany sposób dla górnego i dolnego krzyża, a następnie jeden po drugim montażu Gałęzi, uważnie nie za schludne, zachowaj trochę naturalnej postawy drzewa. Choinka PE zdobiona choinką Trzy krople: następny może zacząć układać światła Bożego Narodzenia, przeciętne oświetlenie układu jest punktem. Może być warstwowany wokół drzewa pe lub zwijany w górę iw dół. Na koniec, starannie wybrane biżuteria wisząca na drzewie. W celu uniknięcia obrazu jest zbyt skomplikowane, nie zaleca się wybierania zbyt wielu rodzajów biżuterii, może wybrać ten sam kolor towaru, ozdobiony drzewem pe będzie miał nieoczekiwane rezultaty.

Xiaobian przypomnienie: w układ Boże Narodzenie światła, nie należy wstawiać zbyt wiele ciągów, najlepiej nie przekraczać 300W światła, czyli 100W światła nie blokują 3 ciąg; 50 & #; W światła nie podłączyć 6 ciągów, aby nie palić żarówki Oprócz ozdoby świąteczne światła, PE Christmas Tree należy najpierw sprawdzić światłem jest normalne, a następnie ułożone; I łańcuch diamentowy, łatwy do haka spowodowany awarią żarówki nie świeci, układ powinien zwrócić szczególną uwagę. Pe dekoracja choinki jest zakończona po sugestii, że delikatnie potrząśnij biżuterią, aby zobaczyć zostały mocno urządzone w drzewie.

Pe Boże Narodzenie jest głównym ozdobą Bożego Narodzenia, tak długo, jak pe Christmas tree ozdobiony dobrym nastroju Bożego Narodzenia wyszedł, pe dekoracje choinkowe i wiele, PE Christmas Tree konkretnie co, jak udekorować pe Christmas tree Xiaobian dać tutaj Do wprowadzenia tutaj, i spieszymy się teraz.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!