Światłowodowe choinki są bardzo ozdobne

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Aug 15, 2017

Fiber Optic Bożonarodzeniowy Division lekki nośnik światła należy do dziedziny dekoracji rodzinnych. Składa się z powłoki, źródła światła, wstęgi i urządzenia pozycjonującego wiązkę światłowodową składają się z pasma kolorowego znajdującego się między źródłem światła a wiązką włókien, choinką światłowodową i mogą być prowadzone w sposób ciągły pod małym mechanizmem transmisji; Wstęga jest podzielona na dwa lub więcej regionów, choinkę światłowodową i różne regiony tworzą różne kombinacje kolorów, każdy region ma własne prawo zmiany koloru. Przez wstążkę, przez wiązkę włókien w tulei pozycjonującej, wzdłuż różnych ścieżek do końca przewodu światłowodowego światło przebij przez wstęgę. Odpowiedni pakiet włókien optycznych tego samego obszaru na taśmie emituje światło o tym samym kolorze w tym samym czasie, a odpowiadający wiązki włókien optycznych w sąsiednim regionie emituje inny kolor w tym samym czasie.

Fibrego choinki proces produkcji. Włókna światłowodowe są równomiernie rozmieszczone na płaszczyźnie lub cylindrze z dwustronnymi lub innymi klejami i liściami wklejonymi razem, choinką światłowodową pomiędzy kątem włókna a klejem dwustronnym pomiędzy 40 ° -85 ° a kierunkiem włókna i kierunek układania liści są podobne. Sklejone włókna i liście są równomiernie nawinięte na gałęzie, choinkę światłowodową, a włókna są równomiernie rozłożone na gałęzie, a punkty świetlne znajdują się u góry liści. Światłowodowe choinki, które jest wytwarzane sposobem według wynalazku, są równomiernie rozłożone na punkt świetlny włókna światłowodowego, który emituje olśniewające światło i jest bardzo ozdobny.

Światłowodowe choinki z wysokim bezpieczeństwem, mocą, różnorodnością kolorystyczną cech, ma bazę w umywalce drzew, bydło strażackie, światła kolorystyczne, baseny kolorystyczne, itp. Jest to choinka na choince, wykorzystująca włókno światłowodowe Utratę charakterystyk zagubionych, przez dolną choinkę zainstalowano źródło światła kolorowego, nakręcone w kolorowej lampce nad zbiornikiem kolorów, przesyła się do końca włókna, oświetlając w ten sposób choinkę, choinkę światłowodową, ponieważ kolorowa miseczka jest Obracając się tak włókno światło choinkowe ujawnia różne kolory światła, tworzy olśniewającą kolorową choinkę.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!