Choinka symbolizuje życie

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Jun 28, 2017

Choinka jest wiecznie zielona, a drzewo zimozielone symbolizuje wieczne życie, które chrześcijanie dali Chrystusowi. Wskazane wierzchołki wskazują na niebo. Gwiazdy porozrzucane na szczycie drzewa reprezentują specjalną gwiazdę, która prowadzi mędrca do poszukiwania Jezusa przez Betlejem. Światło gwiazd oznacza doprowadzenie świata ku światłu Jezusa Chrystusa. Dar pod drzewem przedstawia dar Boga poprzez jedynego syna świata: nadzieję, miłość, radość i pokój.

Choinki są zazwyczaj wykonane z wiecznie drzew, takich jak cedr, symbol życia na zawsze.

Choinka jest jednym z ważnych elementów Bożego Narodzenia, nowoczesnych choinek pochodzących z Niemiec, a później stopniowo popularnych na świecie, jako uroczystości świąteczne w jednej z najbardziej znanych tradycji. Oto studium kolekcji Xiao Bian choinki na styl, Mam nadzieję, że Ci pomóc.

1, to choinka jest bardzo piękne. Trunk owinął wiele barwnych latarni, jak mała gwiazda, w zielonych liściach między musującymi. Choinka Gałązki są zawieszone z różnymi dekoracjami.

2, odległość, choinka jak zielona korona. Daleko, główne drzewo choinki jest bardzo gruba, aby dwoje ludzi mogło się trzymać. Jego pień jest kręcony, Choinka jak wiele pythons wokół. Drzewo poruszyło wiele blizny, jak ranny weteran.

3, moja rodzina ma gałązki choinki, ciemnozielone liście wisiały na wielu małych ozdobach. Są Święty Mikołaj, mała szalupa Ling, mała piłka i wspaniałe pudełko na prezenty i tak dalej. Istnieje wiele kolorowe latarnie wiszące z choinką. Kiedy włączy się moc jak wiele kolorowych gwiazd w mgnieniu oka.

4, moja mama i ja po raz pierwszy wybrałem choinkę, to wyższa ode mnie! Potem zaczęliśmy starannie dobrać drobne małe wisiorek do dekoracji choinki. Wybrałem piękną, pięcioramienną gwiazdę, na zewnątrz jest srebrna, różowa, pośrodku złota haftowanego angielskim "Merry Christmas", wygląda jak brokat; Wybrałem złote koła dzieci, ma kilka kawałków poniżej zielonych liści, zielonych liści pośrodku dwóch błyszczących czerwonych owoców i pięknych, małych czerwonych kwiatów. Matka wybrała kilka jasnych czerwonych winogron, ponad żółtym dziobem, choinka jasne winogrona mogą odzwierciedlać moją matkę i uśmiecham się. Wybraliśmy również piękny snowman Boże Narodzenie, czerwony wentylator wydruku, trzy białe piany kawałek śniegu i pole kolorowe migające światła.

5, wiele drzewek bożonarodzeniowych, są naturalne sosny i drzewa cyprysowe, istnieją sztuczne choinki i białe choinki. Każde drzewo Boże Narodzenie jest pokryte tablicą ozdobników, ale górna krawędź każdego drzewa musi mieć dużą gwiazdę, symbol trzech braci, aby podążać za gwiazdą i znaleźć Jezusa, choinkę, a tylko rodzina rodziny może umieścić tę nadzieję Star trzymać się.

6, liście choinki są zielone przez cały rok, są jasnozielone i ciemnozielone. Długie liście są okrągłe, a następnie rosną kolce. Wreszcie liście rosną sześć rogów, ciemnozielonych i zielonych. Liście dotykało dłoni, jak pazury tygrysa. Więc ludzie nazywają to "tygrysem".


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!