Ozdoby choinkowe

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Jun 14, 2017

Choinka jest częścią świąt Bożego Narodzenia z świecami i ozdobami, które zdobią drzewa jodłowe lub sosny. Nowoczesne choinki pochodzą z Niemiec. Niemcy zorganizowali w domu 24 grudnia Adama i Dzień Dnia jodła (drzewo Ogrodu Eden) i zawisły na niej herbatniki, symbolizując sanktuarium (znak po chrzcie tętnicach chrześcijańskich). Nowoczesne użycie wszelkiego rodzaju ciasteczek zamiast świętego chleba, ale często dodawało też symbol świeczki Chrystusa. Ponadto, wnętrze ma również wieżę świąteczną, jest drewnianą trójkątną strukturą, jest wiele małych kratowych umieszczonych Chrystusa pomnik, wieża ozdobiona wiecznie liści, świeczki choinkowe i gwiazdy. Do XVI wieku, świąteczne wieże i drzewa Eden połączono w choinki

Teraz coraz więcej ludzi to Boże Narodzenie, wiele rodzin lubi mieć świąteczny obiad w Boże Narodzenie. Oprócz jedzenia lepiej, ale także zrobić w domu, aby ozdobić atmosferę ah. Choinka jest najbardziej podstawową dekoracją świąteczną, poprzednie choinki są bardzo duże, jeśli nie stoczni nie angażują się w. Ale teraz choinkę jest duża, mała, złożona i abstrakcyjna. Nawet jeśli nie masz żadnej rezydencji, Choinka, możesz również trzymać choinkę w domu.

polecić

Drewniane ozdoby choinkowe

To choinka jest wykonana z grubej liny konopnej, grawerowanej laserowo, delikatnie i pięknie. Zazwyczaj mają wiele ozdób, ale większość to monotonne cechy, jasne kolory bardziej świąteczna atmosfera. Jeśli brakuje miejsca, możesz je również powiesić w większym choinkę, na parapecie lub na sznurku pudełka, aby przyznać przyjaciół i krewnych, Choinka daje im niespodziankę.

Niektórzy twierdzą, że najbardziej przyjazna dla środowiska rzeczą jest choinka, tylko raz w roku, a surowce nie mogą zostać zdegradowane. Ale w rzeczywistości jest codzienne użycie choinki. Na przykład ten folder z nutką choinki. Oprócz możliwości umieszczenia na pulpicie, gdy meble, ale także notatka na powyższej uwagę, nagrywać w celu uniknięcia zapomnianych ważnych wydarzeń. I jest owinięty metalowym wyglądem drutu, ale również ludzie mogą zobaczyć choinkę może być bardzo delikatny.

Z drewna, niektóre proste kolory, trochę miękkich mało świeżych kolorach, choinka, niektóre są duże czerwony i zielony kolor festiwalu, jest to drewniane drzewo jest ostatnim z tego. Jasne kolory nie mogą być wyrażone, można tylko powiedzieć, że wysoka czystość Czerwony jest czerwony, zielony zielony. A środku pustej rundy, każda wewnątrz jest drewniane lalki, co bałwan ah, Święty Mikołaj ah Cztery rogi są takie same, jak starożytna wieża wieży wiszącej tą samą wieżą. Tak, że całe drzewo Boże Narodzenie natychmiast świeży.

Honeycomb kwiaty papierowe choinkowe

Pierwsze kilka lasów, drut bożonarodzeniowy skończył się, znaleźliśmy tych facetów niezależnie od rozmiaru, bardzo ciężko. Jeśli witryna musi się zmienić, nie jest to bardzo wygodne. Na szczęście jest Boże Narodzenie z kwiatem. Zasada działania tego choinki jest również bardzo prosta. Czy jest użycie części papieru lepkiego, raz otwarty jest kształt plastra miodu. A potem tura, stało się trójwymiarowym stożkowatym choinką Czy nie jest to wygodne? I to zwykle jest łatwe do przechowywania. Po prostu pozwól im się nałożyć do arkusza na linii. Drugi rok może być również używany, można powiedzieć, że najbardziej przyjazne dla środowiska i Boże Narodzenie drzewa to

Duże choinki

W domu nie brakuje przestrzeni, tylko brak atmosfery ziemi rodziny, w domu wielkie choinki lub bardzo dobry. Chociaż nie ważne ile można zrobić choinkę, ale wiele jest nagich drzew, powyżej dekoracji, ale również kupić własne. Ile kupić, jak ma się problem. Jeśli jesteś osobą, która nie chce wziąć pod uwagę tych, to drzewo jest dla Ciebie bardzo odpowiednie. Choinka jest ozdobiona różnymi. Otrzymujesz towary, otwórz pakiet, wystarczy, że się zebrałeś, a następnie odłożyłeś ozdoby tylko dobrych przyjaciół.

DIY choinka

Choć może być używany do uzyskania gotowego produktu jest bardzo wygodny, ale brakuje doświadczenia z zabawy. Jeśli nie jest to realistyczne, aby pozwolić Ci podbić 6-metrowego choinki, czy możesz zrobić choinkę jak kartkę świąteczną? Koreańskie drzewo jest półproduktem. Prawdopodobnie rysunek i kształt są rysowane. Wystarczy je wyciąć i zebrać. W środku tej choinki są warstwy śniegu, czując się bardzo Meng, bardzo ładny.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!