Choinka Dodaj świąteczne Cheer

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Oct 12, 2017Lampa choinkowa i drzewo pomysłowe połączenie, to nowy rodzaj oświetlenia dekoracji krajobrazu. Wygląd kształt realistyczny, piękny, praktyczny. jest pierwszym wyborem dla oświetlenia miasta i dekoracji dziedzińca.

Oświetlenie choinkowe wykorzystywane jest głównie do świąt Bożego Narodzenia, Halloween, Nowego Roku, Walentego, imprezy oraz ślubu i innych idealnych dekoracji, które można zainstalować w choince, pokoju dziennym, sypialni, klatce schodowej, dziedzińcu, ogrodzie i każdym miejscu, myśleć, Choinka ze światłem, aby dodać do świątecznej atmosfery i romantycznego nastroju.

Coraz więcej ludzi z wiatrem Bożego Narodzenia, nieuchronnie do dekoracji choinki kosztuje mózg. Choinka Boże Narodzenie światła są najbardziej podstawową dekoracją, proporcje odpowiednie, kręte wiszące odpowiednie choinki Boże Narodzenie światła mogą sprawić, że festiwal bardziej ruchomych i bardziej błyszczące. Ale Boże Narodzenie drzewo Boże Narodzenie lampy dokładnie tyle, jak wybrać jak owinąć to?

1, pierwszy to wybrać odpowiednie miejsce do dekoracji choinki.

Możesz przesunąć drzwi przez drzwi, aby zobaczyć, gdzie pierwsze oko często spada w domu, gdzie gromadzi się światło, a tym razem możemy umieścić choinkę, ale Boże Narodzenie Drzewo z Światłem jak krawędź kominka lub ściana okienna, jest właściwym miejscem.

2, wybierz odpowiednie lampki choinkowe.

Ozdabianie festiwalu powinno odzwierciedlać Twoje osobiste preferencje. Jeśli wolisz bardziej tradycyjny styl, wybierz żarówkę z szeroką gamą kolorów, Choinka ze światłem i jeśli chcesz oszczędzać energię na planecie, wybierz energooszczędną lampkę choinkową LED.

3, ile światła potrzebujesz?

Expert WSKAZÓWKA: Wysokie drzewo Bożego Narodzenia o wysokości 7 stóp, co najmniej 500 małych świateł, każda o wysokości 1 stóp wyższa niż 100. Jeśli lubisz jaśniejszy wygląd, możesz użyć 150 żarówek na stopę. Oczywiście, również do obliczania szerokości choinki, choinka z lekkim większy obwód choinki, tym więcej żarówki potrzebuje.

4, przygotuj narzędzia.

Każdego roku w Stanach Zjednoczonych liczba osób rannych w dekoracji choinki wynosi ponad 15 000, więc pamiętaj, aby przygotować odpowiednie narzędzia przed dekoracją choinki. Na przykład użyj drabiny elektryka zamiast stołku, aby go podnieść, bożonarodzeniowe drzewo z lekkim użyciem standardowego przewodu i przedłużacza mocy; żarówka na każdą choinkę nie może być za dużo, około 500 to sznurek, jeśli trzeba podzielić się na wiele ciągów, aby połączyć się z wtyczką.

5, Boże Narodzenie zapala pułku

Oświetlenie choinki, które zostało owinięte wokół choinki, zostało po raz pierwszy ustawione w grupie, co zabrzmi niepotrzebnie. W rzeczywistości można tego uniknąć w ozdobach świateł choinkowych splątanych razem, a ponadto łatwo jest wziąć lampkę choinki, jedną ręką nawijającą, a nie lękliwe, choinka ze światłem, ryzykując ryzyko samooceny.

6, prosta metoda nawijania

Po pierwsze, moc lampki choinkowej, aby w krętych czasach można było wizualnie zobaczyć wzór formacji, od góry ozdobiony do dołu.

Jeśli choinka jest umieszczona w kącie, można ją wyciągnąć z jednej strony drzewa na drugą stronę, choinka z lekkim światełkiem na przedzie choinki na dole.

Jeśli choinka znajduje się przed oknem, można skręcać drzewo o 360 stopni i zobaczyć światła tam iz powrotem.

Jak elegancka pionowa linia? Także bardzo prosta, tylko linia poniżej odstępów, aby być większa, choinka ze światłem w celu dopasowania do kształtu drzewa.

Aby światła nieco 3D, można owinąć światła drzewa między gałęziami.

Jednym słowem cieszysz się wakacjami.

7, układ oświetlenia zaawansowanych wskazówek

A, piękniejsze jest owinięcie różnych kolorów świateł choinkowych. Białe choinki Światła są głównym, a następnie dodać monochromatyczne lub wielokolorowe światła choinkowe.

B, użyj ładowalnych świateł letnich, wieszaków na drut i paznokci, aby różnych kształtów sztuki światła choinkowe. Wytnij hak nad wieszakiem i skręć go w drzewo, choinka z gwiazdą światła lub inny kształt z zaciskiem, a następnie skręć lampkę choinki i zawiesi ją na krawędzi półki na książki lub okna.

C, owinąć światła choinkowe na zewnątrz. Najpierw owij pień, a następnie przekręć go na końcu gałęzi. Po zmroku widzisz, jak całe drzewo świeci jak bajkowy efekt.

8, po sezonie, aby otrzymać

Zazwyczaj przed Walentynki, aby usunąć te dekoracyjne światła choinki. Oczyść światełka choinkowe od dołu początku drzewa, powoli likwidując lampkę choinki na pułk, w przyszłym roku mogą być wszystkie racjonalne w szafce w przyszłym roku.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!