Wydajność Lamp choinka jest bardzo stabilny

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Oct 23, 2017


Coraz więcej osób z Chrystusem na Boże Narodzenie, może nie pomóc, ale aby zorganizować Choinka dla niektórych mózgach. Święty Boże Narodzenie drzewo światła są najbardziej podstawowe dekoracji, część prawa, uzwojenia wiszące Drzewo Christmas tree można zrobić Festiwal, więcej ruchu i bardziej błyszczące.

Pamiętaj, aby dopasować odpowiednie narzędzie przed dekorowanie choinki. Takie jak stosowanie elektrycznych drabiny, a nie od niechcenia aby znaleźć stołek podkładce wysokiej; Stosowanie standardowych drutu i przedłużacz zasilania; Każdy ciąg choinki lampy na żarówki nie można wybrać zbyt wiele o 500 dla ciąg, choinki z światła Jeśli potrzebujesz więcej, aby być podzielony na wiele ciągów są podłączone do wtyczki.

Choinki zapala się razem

Będą zawijane w choinkę na pierwszy światła choinkowe w piłkę, to brzmi trochę zbędne. W rzeczywistości, to można uniknąć w dekoracji choinki światła między splątane razem, Ponadto, jest to wygodne do podjęcia zegar drzewo światła, ręka, kręte, nie bałagan, choinki z światło padając ofiarą ryzyko potknięcia własne.

Proste metody nawijania

Pierwszym włączeniu świateł choinki, tak, że kiedy intuicyjnie widać powstawania wzorca z wierzchołka drzewa do dekoracji.

Jeśli Choinka w rogu, można od strony drzewa zaangażowanych na drugą stronę, choinki z światła wzdłuż przodu Christmas tree został urządzony w dół może być.

Jeśli choinka jest umieszczony z przodu okna, można chodzić wokół drzewa 360 stopni, przed i po widać światło.

Choinki świecą, znany również jako światła LED, Angielska nazwa nazywa się taśmy LED, kształt tego produktu jest jak taśmy, oraz główny produkt jest oryginalny LED, tak nazywana była Choinka światła. Zazwyczaj wykonana jest z Lampa koraliki, płytek drukowanych, choinki z światło PVC surowców i tak dalej.

Wydajność i cechy lampki choinkowe

1. Boże Narodzenie drzewo światła aby zaimportować pakiet chip dioda LED jako źródła światła;

2. Choinka kąt padania światła projektowanie większe, pół kąt kąt > 120 stopni, jednolity kolor, nie ma plam;

3. Choinka wybór światła LED dedykowane stałego napięcia zasilania, obwodem stałej bieżącej pętli for, wydajność pracy jest bardzo stabilny, tak, aby zapewnić normalne życie > 50.000 godzin;

4. Boże Narodzenie drzewo światła kolor konsystencja, kolor czerwony, żółty, zielony, niebieski, biały, ciepły biały;

5. Choinka instalacji światło dogodne i szybkie, po jednorazowej iniekcji impregnatem, wodoodporny klasy IP65, tworzyw sztucznych, które części są zainstalowane karty pozycji, nie potrzebujesz żadnych akcesoriów, choinki z światło może być zainstalowany bezpośrednio w otwór słowo i stała;

6. Boże Narodzenie drzewo światła do podjęcia perforowane choinki przetwarzania;

7. Choinka światła może być kolorowe i pełne kolorów kontrolera do osiągnięcia kolorowe skok, gradient, monochromatyczne, choinki z światło kolorowy trzepotanie i inne efekty.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!