Choinka jest niezbędnym ozdobnikiem do świętowania Bożego Narodzenia

Quzhou Hanyin prezent przetwórni | Updated: Nov 02, 2017

Choinka jest zgodna z celebracją świątecznych ozdób, ale także częścią świąt Bożego Narodzenia. Jeśli w domu nie ma choinki, znacznie zmniejszy się świąteczna atmosfera.

24 grudnia nazywa się Wigilia, jest zjazd rodzinny, razem świąteczny obiad, każdy moment na prezent. Choinka jest obowiązkowa na święta. Zazwyczaj jest pokryta małymi jodłami lub sosnami, a gałęzie pokryte są ornamentami, prezentami i latarniami. Choinka Na drzewie widnieje jasna gwiazda wskazująca drogę trzech królów Wschodu do Betlejem. Według legendy niemiecki reformator religijny Martin Luther udekorował pierwszą na świecie choinkę świąteczną, aby wszyscy ludzie mogli cieszyć się nocami gwiazd Bożego Narodzenia, migającymi pięknem gór następnej nocy.

Choinka jest zgodna z celebracją świątecznych ozdób, ale także częścią świąt Bożego Narodzenia. Jeśli w domu nie ma choinki, Choinka znacznie zmniejszy świąteczną atmosferę. Wszyscy znamy i znamy choinkę, ale z powodu pochodzenia choinki, znaczenia choinki wiesz ile? Tutaj, Xiaobian, aby dać ci o pochodzeniu choinki!

Po pierwsze, pochodzenie choinki (1): legenda choinki

Nowoczesne choinki powstały w Niemczech, a później stopniowo zyskały popularność na całym świecie, jako świąteczne obchody w jednej z najbardziej znanych tradycji. Mówi się, że choinka po raz pierwszy pojawiła się w starożytnym Rzymie w połowie grudnia, niemiecki misjonarz Mikołaj w VIII w. Z pionowym drzewem poświęconym dziecku. Następnie Niemcy wzięli 24 grudnia jako święto Adama i Ewy, i włożyli na "ogród ogrodu", który symbolizował Ogród Eden, Choinkę i zawiesili ciasteczka w imieniu świętego chleba, symbolizując odkupienie i świeca i piłka, symbolizująca Chrystusa. W XVI wieku reformator religijny, Martin Luther, zaprojektował noc świąteczną na gwiaździstą noc, zaprojektowaną, aby pomieścić choinkę ze świecami i piłkami w domu.

Po drugie, pochodzenie choinki (2): legenda choinki

Dla pochodzenie choinki, Zachód ma również inne powiedzenie: jest dobry rolnik, w Boże Narodzenie, ciepło zabawione wędrujące dziecko, rozstanie, dziecko złożyło gałąź umieszczoną na ziemi, gałęzie rosną Drzewo, dziecko wskazuje do drzewa do rolników powiedział: "Każdego roku, dziś choinki drzewa są pokryte prezenty i piłki, aby spłacić swoją dobroć." Po wyjściu dziecka rolnik stwierdził, że gałęzie drzew zamieniają się w małe drzewko. Rozumiał, że pierwotne przyjęcie jest posłańcem Boga. Tak więc, Choinka dzisiaj ludzie widzą, że choinka zawsze jest zawieszona na drobnym upominku i kuli

Po trzecie, pochodzenie choinki (3): legenda choinki

Zgodnie z zapisami zwyczaju bożonarodzeniowego, pierwszą choinką jest mała palma na białej stronie miasta. Pierwszej nocy po narodzinach Jezusa Najświętsza Maryja Panna i św. Józef udali się do zimnego miasta, bardzo zmęczeni, a Dziewica wpadła pod drzewo na chwilę, mała palma, Spójrz, Choinka poszerzyła gałęzie, Najświętsza Maryja Panna, aby stawić opór zimnemu wieje wiatr. W środku nocy narodził się Jezus Chrystus. W tym czasie niebo wydawało się szczególnie jasnymi gwiazdami, wydało cudowne światło, bezpośrednio uderzyło w głowę małej palmy, zakreślone w przepiękną szczelinę. Od tego czasu małe, brązowe drzewo w Boże Narodzenie stanowiło wspaniałe miejsce.

Po czwarte, pochodzenie choinki (4): legenda choinki

Legenda, jest człowiek o imionach Fulu Lunting, ukrytych świętych, mieszkający w Niemczech, góry Alzacji, bardzo lubi dzieci. Pewnego roku Bożego Narodzenia miał nadzieję, że pobliskie dzieci mogą bawić się razem szczęśliwie, ale było to biedne i nie było pieniędzy na kupowanie ulubionych zabawek i słodyczy dla dzieci, więc był niezręczny. W przypadku

Pewnego ranka, gdy Fulle Lentin chodzi po lesie, nagle zobaczył mały cedr, a drzewa były pokryte śniegiem, a wiele małych lodowych barów wisiało na słońcu, a słońce świeciło i świeciło. Potem przyniósł drzewo i wrzucił je do basenu. I podnieś trochę dzikich owoców w lesie, a potem mąkę, uformuj jakiś krzyż lub ciasto w kształcie gwiazdy, wiszące nad gałęziami. A z kilkoma małymi świecami, umieszczonymi w gałęziach, Choinka to drzewo wystrojone w olśniewające, bardzo piękne. W Wigilię, Fulle Lenting grał na dzwonku, dzieci słyszały, chodził do swojej chaty, wszyscy wokół drzewa, tańczyli śpiewanie świątecznych piosenek, a potem Fulu Lunting ciasto dla dziecka. Jedzymy, niech każdy ma szczęśliwe święta Bożego Narodzenia. Później ten zwyczaj jest w obiegu.

W 1837 r. Niemiecka księżniczka Helen, poślubiona z księciem Francji, choinka wraz z nią dotarła do Paryża. W 1841 roku mąż Wiktorii umieścił choinkę, Choinkę umieszczoną przed Pałacem Windsor. Zwyczaj ten rozprzestrzenił się z rodziny królewskiej na szlachtę, a następnie stał się popularny wśród ludu.

Choinka (Christmastree) to świeca i ozdoby do jodły lub obcych drzew sosnowych, o pięknej postawie, stają się nieodzowną ozdobą świąt Bożego Narodzenia. Szeroka gama choinek, są naturalne sosny i cyprysy, są sztuczne choinki i biała choinka. Choinka Każda choinka jest pokryta szeregiem ozdób, ale na górze każdego drzewa musi być duża gwiazda, symbol trzech braci, aby podążać za gwiazdą i znaleźć Jezusa, a tylko rodzina rodziny może umieścić tę Gwiazdę nadziei trzymać się.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!