Strona główna > O nas

Quzhou HanYin prezent przetwórni jest zarejestrowany w HongKong. Dwa zależną (HanYin prezent fabryki i HanYin E-business firmy) położony w Chiny ZheJiang.


Również mamy naszych produktów zawiera: Choinka produktów, klucz łańcucha, otwieracz do butelek, namiot, hamak zewnątrz towarów i upominki reklamowe itp. Mamy własny profesjonalny fabryk i projektant, fabryka sprzedaży bezpośredniej zapewnić konkurencyjne ceny dla wysokiej jakości towarów czy mógłby zakupu usługi dla wielu zagranicznych klientów, ponieważ mamy lepsze zrozumienie fabryki w Chinach i mają bogate profesjonalny na rynku za granicą, dzięki czemu możemy zapewnić dużo lepiej i profesjonalne usługi dla naszych klientów


Posiadamy profesjonalny zespół handel zamorski i każdy z nich są wybierane przez wiele drobiazgowych testów, w ten sposób, możemy zapewnić, że są one zespół handlowy zamorski bogate doświadczenie w zamorski handel i doskonałej jakości, które mogą służyć klienta z dobrego zrozumienia ich potrzeb i mogą pomóc w ich po raz pierwszy.


Współpracujemy z wielu zagranicznych klientów pomyślnie. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt może mieć nas na arenie światowej. Różnica regionów i klientów proponujemy będzie najbardziej profesjonalny sugestie i pomoc dla naszych klientów zgodnie z potrzebami klientów i ich rynku.


W związku z tym serdecznie chcielibyśmy mieć długoterminowych relacji biznesowych z klientami w domu i za granicą, rozjaśniające się genialny przyszłych komercyjnych.

firm.


Quzhou Hanyin prezent przetwórni
Dodać: No.35, Jiangdong rejon Jiangshan City, Zhejiang, Chiny
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikacja
Bookmark us today!